Zakład bez ryzyka a legalni bukmacherzy

Obstawianie zakładów bukmacherskich w Polsce, z roku na rok staje się coraz bardziej popularne (ale nie ma na to wpływ żadna promocja bukmacherska jak np. zakład bez ryzyka). Nikogo nie dziwi zatem fakt, że co jakiś czas pojawiają się coraz to nowsze firmy bukmacherskie. Każda z nich stara się przyciągnąć do siebie nowych graczy, ale z pewnością nie jest to łatwą sztuką, ponieważ muszą konkurować z Fortuną. Fortuna zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. Jest firmą o ugruntowanej pozycji na polskim rynku.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Oferuje obstawianie zakładów wzajemnych od 1996 roku co czyni ją jedną z najbardziej doświadczonych firm bukmacherskich w naszym kraju. Fortuna jest też znaną marką za sprawą tego, że jest głównym sponsorem piłkarskiej 1 ligi oraz klubu Legia Warszawa.

Poza tym jest również sponsorem takich drużyn jak m.in. GKS Katowice, Raków Częstochowa, czy Miedź Legnica.

Darmowy zakład bukmacherski

Praktycznie wszyscy bukmacherzy dla nowych graczy mają przygotowane bonusy powitalne – raz jest to darmowy zakład bukmacherski a raz freebet – czyli bonus bez depozytu (wpłaty). Nie inaczej jest w Fortunie.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
20 zł za rejestrację + 125 zł darmowy zakład

Zakład bez ryzyka w Fortunie pozwala nam przetestować tego bukmachera bez obawy o nasz depozyt, bowiem niczym nie ryzykujemy – jak sama nazwa wskazuje. Abyśmy mogli z niego skorzystać wystarczy założyć konto u tego bukmachera, a nasz pierwszy kupon w Fortunie będzie zakładem bez ryzyka. W przypadku przegranego kuponu, bukmacher zwróci nam wartość do 120 zł.

Bukmacher zaznacza, że jeżeli chcemy wykorzystać ten bonus w 100%, powinniśmy obstawić zakład za 114 zł. Poza tym bonusem Fortuna oferuje nam również darmowy zakład w postaci 2800 punktów FKP. Skrót ten oznacza Fortuna Klub Plus i są to punkty lojalnościowe, które otrzymujemy za każdy postawiony kupon i możemy później wykorzystać na darmowe zakłady lub bonusy kursowe.

Oferta bukmacherska

Jeżeli chodzi o ofertę u tego bukmachera to jest ona niezwykle bogata. Możemy obstawiać najpopularniejsze dyscypliny sportowe jak piłka nożna, koszykówka czy tenis. Jeżeli jednak interesują nas mniej popularne, niszowe sporty to z tym również nie ma problemu.

Możemy obstawiać krykiet, szachy lub lotki. Jest też coś dla osób, które zamiast sportów wolą obstawiać wydarzenia kulturalne lub politykę. Jak widać zakład bez ryzyka w Fortunie możemy wykorzystać praktycznie na wszystko i umiejętna analiza oraz dobór wydarzeń może sprawić, że będziemy cieszyć się z wygranej.

Poza zakładem bez ryzyka w Fortunie oraz darmowym zakładem, mamy do dyspozycji również promocję w postaci bonusu od depozytu aż do 1000 zł. Wszystko to w połączeniu z szeroką ofertą sprawia, że Fortuna to czołowy polski, legalny bukmacher, u którego z pewnością warto zarejestrować się.

Dodatkowo ze strony bukmachera możemy ściągnąć aplikację mobilną i obstawiać zakłady praktycznie w każdym miejscu gdzie jesteśmy – warunkiem jest dostęp do internetu. Przy każdym meczu jest również forum, na którym gracze mogą dzielić się swoimi spostrzeżeniami.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Dzięki transmisjom live możemy śledzić poczynania na boisku co bardzo ułatwia obstawianie zakładów na żywo. Pozytywna opinia dotyczy również obsługi klienta, która rzetelnie i szybko odpowiada na zadane im pytania. Największym atutem są jednak bonusy powitalne jak zakład bez ryzyka w Fortunie oraz wysokie kursy.