Najlepsze aplikacje bukmacherskie

Jak pobrać aplikację na telefon

Dzięki rozwijającej się technologi aplikacje bukmacherskie działają na telefonach komórkowych, smartfonach i tabletach. Jeżeli przystąpimy do instalacji aplikacji, najpierw trzeba sprawdzić czy dany bukmacher dysponuję taką aplikacją zgodną z naszym oprogramowaniem w urządzeniu mobilnym. Urządzenia takie różnią się od siebie systemami operacyjnymi.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Na rynku najbardziej popularne to: Android od Google, iOS od Apple oraz Windows 10 Mobile od Microsoft. Aplikacje można pobrać poprzez stronę internetową bukmachera oraz poprzez aplikacje systemową, np. Google Play.

Zalety aplikacji bukmacherskich

Jeżeli wiemy już jak należy pobrać aplikację bukmacherskie, warto przyjrzeć się zaletom, które oferują nam takie aplikacje. Do podstawowych zalet można zaliczyć funkcjonalność, łatwość w obsłudze i dostępność. Użytkownik dzięki aplikacji mobilnej w prosty sposób powinien szybko mieć dostęp do swojego konta bez logowania się na stronie bukmachera.

Kolejną zaletą może być szybka płatność. W łatwy sposób możemy wpłacać i wypłacać środki do gry. By grać nie należy mieć dużych umiejętności, po prostu wybieramy zakład i klikamy postaw. Jest to duża zaleta przy zakładach live. Dzięki niektórym aplikacjom można śledzić i oglądać relacje na żywo. Jest to bardzo wygodne, ponieważ nie musimy szukać streamów na innych stronach. Po zalogowaniu na konto mamy dostęp do naszych kuponów i statystyk na naszym profilu.

 

Teraz przedstawię po krótko, najbardziej lubiane aplikacje bukmacherskie:

Fortuna aplikacja bukmacherska

Aplikację tą można zaliczyć do najbardziej rozbudowanej na rynku. Przede wszystkim komfortem dla wielu użytkowników może być rozbudowana ilość dyscyplin, statystyk, analiz spotkań oraz możliwość obstawiania sportów wirtualnych.

Do podstawowych funkcji aplikacji można zaliczyć:

– powiadomienia push, czyli powiadomienia o rozstrzygniętych kuponach, początku i końcu meczu,

– automatyczne logowanie,

– opcja szukaj, gdzie możemy wyszukać interesujące nas informacje, np. o danej drużynie sportowej.

Kolejną zaletą tejże aplikacji są bonusy dla osób, które dopiero zakładają konto, jak i dla tych, którzy już trochę poznali tą aplikację.

Jak można zauważyć Fortuna daje nam dużo ciekawych opcji, które pomogą nam w obsłudze aplikacji. Jeżeli użytkownik ma jakiś problem, może w szybki sposób skontaktować się z obsługą pomocy, która zawsze stara się pomóc w rozwiązaniu problemu.

 

STS Mobile

Warto również przyjrzeć się aplikacji STS Mobile, która jest sporą konkurencją dla Fortuny.

– Aplikacja ta pozwala nam postawić dowolny zakład z oferty prematch i live, a także na sporty wirtualne, np. League of Legends czy CS:GO.

– Dzięki czatowi możemy dyskutować z innymi graczami, a dzięki opcji Livescore sprawdzać na żywo aktualne wyniki sportowe i statystyki z meczów.

– Jeśli chodzi o płatności to dokonamy wpłaty przez PayU, Skrilla i NETELLERa, a wypłaty za pomocą usługi STSpay pojawią się na naszym koncie błyskawicznie. Dodatkową opcją jest wgląd w swoją historię operacji płatniczych.

– Dzięki opcji cash-out możesz wypłacić kupon jeszcze przed zakończeniem spotkania, a dzięki funkcji szybki zakład łatwo postawisz kupon. Kolejną zaletą jest możliwość zabezpieczenia aplikacji STS swoim PIN-em lub Touch ID.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY STS >>
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

Aplikacje mobilne Fortuna i STS to dwie najbardziej lubiane aplikacje bukmacherskie na telefon przez miłośników bukmacherki, dzięki temu stwierdzeniu można zauważyć, że ciężko przebić te aplikacje. Ogromnym plusem jest możliwość oglądania transmisji na żywo, z prawie każdego urządzenia mobilnego. Uważam, że oby dwie aplikacje zasługują na uwagę jeśli zdecydujemy się na obstawianie meczy. Pamiętaj, żeby grać z głową!

Legalni bukmacherzy online
Adres, nr licencji Bonus PromoKod
fortuna.pl
(SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565)
1145zł pokaż KOD
sts.pl
 (SC/12/7251/11-6/KLE/5540/12)
1279zł pokaż KOD
betfan.pl
(PS4.6831.3.2018)
3100zł pokaż KOD
lvbet.pl
(PS4.6831.9.2016.EQK)
1570zł pokaż KOD
iforbet.pl
(PS4.6831.10.2016)
2100zł pokaż KOD
totolotek.pl
(AG/7251/LBU/2012/2013/RD61485)
520zł pokaż KOD
superbet.pl
(PS4.6831.5.2019)
600zł pokaż KOD
betclic.pl
(PS4.6831.11.2017)
550zł pokaż KOD
pzbuk.pl
(PS4.6831.26.2017)
200zł pokaż KOD
etoto.pl
(AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17)
200zł pokaż KOD