Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej – typy

Czy typowanie szczypiorniaka daje okazję na zysk? Czy oferowane sportowe typy na piłkę ręczną to dobre typy?

Ostatnio niezbyt dobrze wiedzie się polskim piłkarzom ręcznym. Z byłej potęgi, jakiej kapitanował Bogdan Wenta, zostało niewiele. Dość stwierdzić, że na Mistrzostwa Europy, jakie zaczynają się już w czwartek 9 stycznia, „Nasi” ostatnim tchem co się dostali. Tym samym również fani w Polsce nie są aż tak niezwykle entuzjastycznie nakręceni do zbliżających się spotkań.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

Morytko numerem jeden wśród strzelców?

Legalnie przyjmujący zakłady nasz bukmacher BETFAN wrzucił na stronkę zakłady bukmacherskie odnośnie formy Rodaków na ME w piłce ręcznej. W tej chwili możecie ustawić zakład na to, kto będzie najlepszym napastnikiem i na to ile goli uzyska / przepuści polska drużyna. Jeżeli chodzi o typy u bukmachera na pierwszy zakład to wyrazistym faworytem jest Arkadiusz Moryto. Piłkarz ręczny PGE VIVE Kielce jest pewnym z trzech reprezentantów swojego klubu.
Para pozostałych to bramkarz Mateusz Kornecki i trener bramkarzy – kultowy Sławomir Szmal, który był filarem reprezentacji Bogdana Wenty, o jakiej wspominaliśmy na starcie tekstu.

Legalnie działający bukmacherzy w Kraju poniekąd nie oczekują na akuratny występ „piłkarzy ręcznych”. Legalnie przyjmujący zakłady polski bukmacher BETFAN twierdzi, że Nasi są bez szans na przejście z grupy F do dalszej fazy mistrzostw Europy, w jakiej znajdują się Szwedzi, Słoweńcy plus Szwajcarzy.
Łańcuch wyszczególnionych reprezentacji nie jest przypadkowa, jako że to właśnie tak winna prezentować się porządek na kres grupowych starć. Piłkarze Patryka Rombela winni według legalnego polskiego bukmachera zamykać rzeczoną stawkę…

betfan-bonus-na-start

Niezbyt miłe prognozy

W minionych testach przed mistrzostwami nasi kadrowicze rozegrali 3 towarzyskie spotkania, w których trzy przegrali. Nasi gracze byli słabsi od Hiszpanii, Portugalii a także Rosji. Po tych porażkach trener reprezentacji zadecydował by zrezygnować z golkipera Łukasza Zakretę oraz prawego rozgrywającego Michała Szyby. Czy przytoczony ruch podziała mobilizująco na naszą drużynę piłkarzy ręcznych?

Jak odczuwacie, z przykrością stwierdzam nie przepowiadamy sukcesu naszym reprezentantom na przedstawianym turnieju. Pragnęlibyśmy się jak najbardziej mylić w tych prognozach, jednakże doprawdy ciężko upatrywać jakiegokolwiek światełka w tunelu. Kampanię na ME 2020 Polacy zapoczątkują w piątek od spotkania ze Słowenią. Później czeka ich konfrontacja ze Szwajcarią 12 stycznia. A na finiszu, po następnych dwóch dobach przerwy, pojedynki w grupie F finalizują spotkaniem z gospodarzami, Szwecją.

Nasi kadrowicze naturalnie dobrze pamiętają jak sami byli zachwyceni rezultatami reprezentacji Bogdana Wenty.
Akuratnie by było odwołać się do tych spektakularnych okresów, podczas gdy byliśmy potęgą piłki ręcznej. Swoją drogą, powinno się także podejść z pokorą do ME w piłce ręcznej. De facto polska piłka ręczna przeżywa teraz wymianę pokoleń, stąd trzeba nieco poczekać na następne złote czasy polskich piłkarzy ręcznych.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

Prognozy na mistrzostwa Europy 2020 w piłce ręcznej:

Hiszpania

Przeczytaj gdzie obstawiać mecze online Polaków na mistrzostwach …