Nie każdy bukmacher oferuje obstawianie meczów zarówno w punktach stacjonarnych jak i w Internecie a do tego oferuje tak duży bonus za założenie konta u bukmachera jak choćby omawiany poniżej Totolotek (działa pod adresem www.totolotek.pl).

Takich przypadków jest naprawdę mało, tym bardziej w Polsce. Mimo to znajdziemy kilka takich wyjątków, a wśród nich jest Totolotek.

Najstarszy bukmacher w Polsce?

Dla wielu osób nazwa jest z pewnością mylną, ponieważ myślą, że chodzi tutaj o Lotto. Totolotek to jednak bukmacher, który chętnie przyjmie od nas zakłady bukmacherskie zarówno w Internecie jak i w punkcie. Zostając jeszcze przy nazwie bukmachera warto dodać, że wiele osób zna go z pewnością z lat wcześniejszych. Wtedy działał on pod nazwą Totomix. Dziś jest to jedno i to samo.

REJESTRACJA W TOTOLOTKU + KOD
20zł bez depozytu + 500 zł za wpłatę

Bukmacher Totolotek od lat zdobywa nowych typerów. Fakt, że działa on na mieście jak i w sieci mówi samo za siebie. Bukmacher ten ma dość dobrze rozwiniętą sieć punktów. Dzięki temu niemal każdy z nas może pozwolić sobie na to, by typować w punkcie. To zaleta dla osób, które lubią fizycznie obstawiać prawdziwą gotówkę, a w razie wygranej ją odbierać.

Bukmacher Totolotek to również bardzo ciekawa oferta spotkań i dość wysokie kursy. Jako, że dziś wielu typerów obstawia mecze na żywo warto wejść na stronę tego bukmachera. Już na samym starcie możemy zauważyć, że rejestrując się tutaj możemy zyskać nawet 500 złotych dzięki bonusowi powitalnemu! To jeden z największych bonusów jakim mogą nas zachęcić bukmacherzy internetowi w Polsce.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Oferta bukmacherska Totolotka

To co jeszcze wpada w oko to bardzo ciekawa wizualizacja meczów. Kolejną bardzo ciekawą sprawą są zakłady Toto-Gol i Toto-Liga. Tutaj dzięki dobremu wytypowaniu możemy zarobić spokojnie kilka jak nie kilkanaście tysięcy złotych. Oferta jest naprawdę bardzo ciekawa i co ważne urozmaicona.

To co jest również ważne to fakt, że zakłady bukmacherskie w Totolotku to nie tylko popularna piłka nożna, tenis, siatkówka czy koszykówka. Totolotek proponuje nam też rzadkie zakłady jakimi są wyścigi konne czy wyścigi psów. Nie każdy bukmacher oferuje tego typu zakłady, nawet w Internecie. A co możemy przeczytać w komentarzach?

Bonus za założenie konta u bukmachera

Tu znajdziemy ciekawą propozycję za założenie konta – a mianowicie 1000 zł za wpłatę oraz Bonus KING SIZE który powiększa nasze wygrane do 66%!!! Takiej oferty nie ma żaden póki co bukmacher (więcej na www.totolotek.pl).

Opinie o Totolotku

Te są w przeważającej ilości pozytywne. Oczywiście znajdziemy także negatywne. Warto jednak zobaczyć, z którego są one okresu. Początki są trudne dla każdego, a z pewnością dla bukmachera, który ma obsługiwać tak dużo typerów. Z czasem komentarze są bardziej pozytywne.

Ludzie dobrze oceniają wygląd strony jak i samą działalność. Poza tym możemy liczyć tu na wiele ciekawych wydarzeń, dzięki którym możemy naprawdę sporo zarobić. Stąd też warto zarejestrować się w Totolotku i tym samym dać sobie szanse na wielkie pieniężne wygrane.

Obstawiam


Dodaj komentarz