O bukmacherze Milenium (działa pod adresem www.milenium.pl) możemy napisać – kolejny polski bukmacher internetowy, kolejny bukmacher stacjonarny. Owszem, bukmacher Milenium oferuje obstawianie meczów zarówno w punktach stacjonarnych jak i przez Internet. To co jednak warto tu dodać to fakt, że jest to bardzo młody bukmacher, ponieważ powstał pod koniec 2004 roku.

Najwyższe kursy bukmacherskie w Polsce

Jego staż nie jest zatem długi. Mimo to prężnie się rozwija co widać bo oferuje obecnie obok Betfan chyba najwyższe kursy bukmacherskie w Polsce. Jeśli chodzi o punkty stacjonarne to na dzień dzisiejszy jest ich około 150. Jednak ta sieć szybko się rozrasta. Stąd też jeśli bukmachera Milenium nie ma jeszcze w naszej okolicy to z pewnością w niedługim czasie się pojawi.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Bukmacher ten doskonale wie, że aby konkurować z innymi musi jak najszybciej stworzyć doskonałą sieć kolektur.

Co do strony internetowej to nie możemy mieć tu żadnych zarzutów. Na tak młodego bukmachera strona internetowa jest wykonana profesjonalnie. Jak wygląda oferta bukmachera Milenium? Pierwsze co rzuca się nam w oczy to oczywiście piłka nożna. Pozostałe dyscypliny dość okrojone.

Być może wynika to z tego, że bukmacher zaczyna swoją działalność? Czy to się zmieni i oferta będzie szersza? Nie wiadomo. Na razie póki co muszą nam wystarczyć najwyższe kursy bukmacherskie wśród bukmacherów w licencją.

Interesując się jednak meczami i innymi spotkaniami w Polsce możemy być zadowoleni. To z pewnością efekt polskiego bukmachera. Co do kursów to sam bukmacher Milenium ocenia, że są one najlepsze. Zdania typerów są tutaj podzielone. Jak i opinie na temat tego bukmachera.

Opinie o Milenium

W Internecie znajdziemy dość mało opinii. Nie ciężko jednak zgadnąć większości z nich – bukmacher ma problemy z podstawowymi czynnościami chociażby na stronie internetowej. Użytkownicy często wyrażali swoje ubolewanie na temat problemów technicznych strony i nie powiadamianiem o tym fakcie. To minus, ponieważ mając możliwość typowania na żywo takie działania są dość denerwujące.

Jak wiadomo konkurencja jest spora, a takie zachowania prowadzą do tego, że wolimy typować u konkurencji. Nieco lepiej wygląda to w przypadku punktów stacjonarnych.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Zakłady bukmacherskie mają tu lepszą opinie. Co więcej, niektórzy typerzy uważają, że wolą Milenium niż innych bukmacherów z dłuższym stażem, a to przecież o czymś świadczy.

Podsumowując, chcąc obstawiać zakłady bukmacherskie w punktach stacjonarnych Milenium jest z pewnością dobrym rozwiązaniem. Punktów jest coraz więcej, a oferta nie jest najgorsza (pamiętać trzeba że mają obecnie najwyższe kursy bukmacherskie w Polsce). Poleca się szczególnie osobom, które lubią piłkę nożną.

Co do kursów pamiętajmy, że bukmacher pobiera od nas 12% podatku, a to powoduje, że obstawiając nawet najlepsze kursy musimy liczyć się z mniejszymi wygranymi.

Promocja na start w Milenium

Tu bukmacher poszalał bo na start w promocji oferuje nie tylko bonus za pierwszą wpłatę wynoszący nawet 1500 złotych ale i cashback do 1500 złotych. Czyli w sumie 3000 złotych!

Do tego mamy jeszcze darmowy zakład do 150 złotych, no i 20 złotych w kredytach na grę u tegoż licencjonowanego bukmachera online !!! Szok – że można tyle nowym graczom zaoferować na start.

A i jeszcze promocje stałe … jak zakłady bukmacherskie bez podatku i najwyższe kursy bukmacherskie w Polsce (ale o tym już wspominałem).

Obstawiam


Dodaj komentarz