Po dłuższej przerwie znów możemy legalnie obstawiać mecze przez internet w zakładach bukmacherskich Betclic. Ten dobrze znany bukmacher z Cashback oficjalnie wrócił na polski rynek, otworzył stronę internetową i zaoferował graczom na powitanie bonus na start w wysokości 100 % pierwszego depozytu.

Legalny bukmacher internetowy

Betclic przed zmianami przepisów ustawy hazardowej był w Polsce bardzo popularnym bukmacherem. Cieszył się dużym uznaniem graczy, głównie dzięki znakomitym promocjom na zakłady wnoszone przez internet. Co więcej, angażował się aktywnie w sponsorowanie wydarzeń sportowych, a jego usługi reklamowały gwiazdy różnych dyscyplin w naszym kraju.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

Wtedy jednak nadeszła zmiana przepisów, która czasowo wyeliminowała francuską firmę z naszego rynku. Gdy wprowadzono nowe zasady w ustawie o grach hazardowych, wszyscy bukmacherzy musieli najpierw zarejestrować się w Polsce, by móc zaoferować graczom możliwość obstawiania online. Dotyczyło to także Betclica.

Zmiany przepisów oznaczały więc, że firma ta na jakiś czas musiała zniknąć z polskiego rynku zakładów bukmacherskich online. Oczekiwanie na nią trwało dość długo, bo cały proces przyznawania licencji przez Ministerstwo Finansów zawsze musi zająć trochę czasu.

Betclic wraca do gry z cashback

Polscy fani zakładów bukmacherskich czekali na powrót firmy na nasz rynek z utęsknieniem, pamiętając korzystne warunki zawierania zakładów za jej pośrednictwem z przeszłości. Betclic wystąpił do Ministerstwa Finansów o licencję i otrzymał ją 26 września 2018 roku.

Ale jak to zwykle bywa, samo otrzymanie licencji jeszcze de facto nie oznacza powrotu na rynek. Ten następuje dopiero wówczas, gdy bukmacher przedstawi swoją ofertę i otworzy stronę internetową, za pośrednictwem której można obstawiać mecze. A przygotowania do takiego pełnego powrotu na rynek musiały nieco potrwać. O dacie startu Betclica w nowym wydaniu plotkowano już od dłuższego, ale o tych plotkach można już zapomnieć. Oficjalnie bowiem zakłady bukmacherskie Betclic wystartowały na nowo 1 lipca 2019 roku i od tego dnia można już legalnie obstawiać zakłady na stronie internetowej Betclic.pl.

Bukmacher z Cashback

Jak można się było spodziewać, zakłady bukmacherskie Betclic wróciły do Polski z ofertą powitalną dla nowych graczy (cashback). A nowi po ponownym starcie firmy są przecież wszyscy. Wszystkich więc dotyczyły będą promocje na start w Betclic. Ten bukmacher na początek swojej drugiej przygody z polskim rynkiem zakładów zaproponował bonus cashback do 550 złotych (przegrasz oddają Ci gotówkę).

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Aby odebrać bonus należy się zarejestrować na stronie www.betclic.pl i dokonać pierwszego depozytu. Wtedy bukmacher aktywuje nam promocję cashback od ręki. Minimalną kwotą pierwszego depozytu, która uprawnia do otrzymania bonusu na start, jest 1 złoty.

Ważną informacją jest to, że aby otrzymać bonus, trzeba dokonać wpłaty przy pomocy karty kredytowej lub debetowej, przelewu bankowego lub płatności natychmiastowej.

Nie zostanie on nam przyznany przy wpłacie z portfeli elektronicznych. Jeżeli wpłacimy środki w taki sposób i bonus zostanie nam wstępnie przyznany, to i tak będzie usunięty z naszego konta. Warto o tym pamiętać, by się nie rozczarować.

Środki bonusowe, które przyzna nam bukmacher, oczywiście zwykle podlegają obrotowi. Promocje na start w Betclic pod tym względem niczym się nie różnią. Nowy-stary na polskim rynku bukmacher wyznaczył kryteria obrotu środków – trzeba bonusem obrócić w razie przegranej 6 razy po kursie 2.0.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

Do kwoty obrotu nie są wliczane zakłady na te same zdarzenia, anulowane zdarzenia, zakłady systemowe, a także w pełni lub częściowo zaklasyfikowane oraz te, w stosunku do których wykorzystamy opcję cash out. Środki na koncie bonusowym mogą się znajdować maksymalnie przez 90 dni. Jeśli w tym czasie nie dokonamy wymaganego obrotu, to środki przepadają. Jest jeszcze jedna informacja, o której koniecznie musimy wiedzieć. Należy bardzo dokładnie pilnować stanu obrotu środków z salda bonusowego.

Jeśli bowiem się pomylimy i zlecimy wypłatę środków z salda bonusowego, czyli przed dokonaniem pełnego wymaganego obrotu, to nie tylko nie zostanie ona zrealizowana, ale bonus zostanie anulowany, a całość środków nam przepadnie. Należy bardzo na to uważać, bo niejeden gracz już w taki sposób, bez zapoznania się z regulaminem zakładów, stracił u innych bukmacherów swój bonus.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

Inne promocje w Betclic

Promocje na start w Betclic nie są jednak jedynymi przygotowanymi przez wracającą na nasz rynek firmę. Na graczy czeka również specjalna oferta Multi+. Oznaczone takim hasłem zakłady można obstawiać z szansą na podwyższenie wygranej nawet do 50 %. By podnieść swoją wygraną o połowę, należy poprawnie wytypować na jednym kuponie 13 lub więcej zdarzeń. Każde jedno mniej wytypowane na w całości trafionym kuponie oznacza o 5 punktów procentowych niższą wysokość premii za wygraną aż do 20 % za 7 skutecznych typów. Jeśli trafimy 6, to otrzymamy +14 %, co niweluje podatek od zakładów, a minimalną liczbą udanych typów podnoszącą zysk jest 5, za które otrzymamy +7 % do wygranej.

Multi+ to oczywiście dobry sposób Betclica, by dać graczom prawdziwą szansę na zagranie „bez podatku”. Jeśli trafimy 7 zdarzeń, to nasza wygrana będzie taka, jaka byłaby, gdyby podatek nie obowiązywał, a każda większa liczba skutecznych typów na wygranym kuponie oznacza nawet nagrodę wyższą niż w przypadku grania za stawkę 1,00. Oczywiście nie ma tu niczego niezgodnego z prawem, bo realnie podatek nadal jest opłacany, a tak naprawdę obstawiamy za 88 % wnoszonej kwoty, tyle że podniesienie wygranej o pewien procent daje nam wyższą kwotę, którą możemy zarobić.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Ów bukmacher z Cashback oferuje swoim graczom także ofertę pod nazwą Boost. Dotyczy ona podniesionych kursów na niektóre popularne zdarzenia. Jeśli przy którymś zdarzeniu pojawia się żółta ikona z rakietą kosmiczną, to oznacza to, że kurs właśnie na dany mecz został podniesiony i w przypadku skutecznego typu możemy wygrać więcej niż w normalnych okolicznościach.

Rejestracja w Betclic

Warto także wspomnieć o zasadach rejestracji, które wprowadziły zakłady bukmacherskie Betclic. Jest tu możliwość tzw. szybkiej rejestracji, czyli bez podawania numeru konta i przesyłania skanu lub zdjęć dowodu osobistego. Musimy jednak podać wszystkie podstawowe dane osobowe, takie jak imię nazwisko, numer PESEL czy adres.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

Oczywiście, jeśli będziemy kiedyś chcieli wypłacić swoją wygraną z konta na stronie bukmachera, to i tak zgodnie z przepisami będzie konieczne zweryfikowanie naszej tożsamości przez firmę. Wtedy właśnie będziemy musieli się „wylegitymować” dokumentem tożsamości i oczywiście podać numer rachunku, na który chcemy otrzymać wygraną.

Obstawiam


Dodaj komentarz